Korona si nevybírá a těhule, které měly v plánu dorazit na focení v březnu-květnu 2020 tak přišly o možnost nechat si zvěčnit mimořádné životní období.

Ateliér First Smile Photography stojí už druhý týden prázdný a finanční rezerva vyhlásila anorexii. Ale navzdory tomu...

Už od první svatby, kterou jsem fotila, se mou oblíbenou částí dne staly přípravy nevěsty. Asi mě stále okouzluje atmosféra toho, že slečna už brzy bude paní, a vlastně zažívá své poslední momenty jako slečna. 

Dívka se připravuje, začíná být nervózní, zároveň se ale hr...

Chápu,  že všichni máme tunu starostí. A chápu, že nehty nejsou tou nejzásadnější z nich.
A chápu, že už tak řešíte, jestli se Vám na focení vůbec chce, a co si vzít s sebou a že si nestíháte umýt hlavu,... Všechno chápu. Ale :)

Minulý týden mi přišla na focení budoucí...

Ta která se rozhodne přečíst tento blog, tak už nějakou tu základní zkušenost s make-upem bude určitě mít. Tak jak se "prohrabáváme" šminkama, tak postupně nacházíme i produkty stejné funkce, ale jiné technologie. Lajk si říká... Proč? Nač? Co to dělá? Mě stačí moje pu...

Postprodukce, aneb zpracování fotografií po vyfocení, aneb úprava fotografií je velmi choulostivým tématem a to hned z několika důvodů.
Hromada lidí se nezhodne jak ohledně toho, co je a co není potřeba upravovat, tak jaký styl je ten pravý. Koukneme se na postprodukci...

Když se řekne “profesionální focení” většina z nás si představí zmalovanou modelku narvanou do minišatů, ve kterých se nedá hýbat, stojící v absurdně nepohodlné póze.

Nebo si představíme pětičlennou rodinku se dvěma psy a papouškem, kteří se dívají do foťáku a křečovitě...

Sexuální, ale ne provokativní. Erotický, ale ne sprostý. Dává prostor fantazii. Naznačuje, ale neříká. Ukáže málo, ale vyvolá hodně. 

Dostali jste chuť se seznámit?

Slýcháme to zvláštní slovo v souvislosti s focením a důležitě přikyvujeme, protože je nám trapné říct, že...

Každá žena se vnímá jinak, a má jinou potřebu se zkrášlovat. Což je na nás to krásné, podtrhuje to naši osobnost. Nedá se tedy říct, co je dobře či špatně. Správné je to, v čem se cítíme dobře :)

Dělíme se na 3 skupiny žen:

  • Přírodní - vůbec se nelíčí, dokonce jim cok...

První ozdobou, kterou žena měla od samého počátku lidstva byly dlouhé husté vlasy.
Napříč zeměmi a styly se móda měnila, ale jedna věc zůstala - touha po krásném účesu.

Vlasy jsou živé stvoření, které je neustále v pohybu. Ať už se posadíte, opřete nebo položí...

Fotografa si vybíráme podle jeho stylu (nebo podle ceny). Když se na to podíváme do důsledku, tak ho vybíráme podle toho, jak pracuje s jakým světlem.

Všichni víme, že existuje sluníčko, existují blesky na foťácích a taky jsme slyšeli, že ve fotoateliéru mají nějaká ta...

Please reload

Oblíbené
Please reload

Hledat podle hesla
Please reload

Sledujte nás
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest