Jdeme s dobou - focení doma

Zatímco my tady vybíráme, který foto ateliér nám poskytne více luxusu, západní civilizace si znovu vymyslela styl tam kde není. Jestli to k vám zatím nedošlo, tak zde je ta senzace: je cool mít profesionální focení... doma!


Fotografka i Make-up artistka dojedou za vámi s veškerým vybavením. Vy se v klidu vyspíte, nemusíte se zabývat parkováním, MHD ani hledáním správné budovy.


Je to ideální varianta pro stydlivější maminky, přece jenom doma je doma, a pokud máte hrůzu z foťáku, tak je určitě příjemné sedět na svém gauči a koukat se na známý výhled z okna, krásně to uklidňuje. A když se cítíte příjemně, tak i fotky jsou pak uvolněné.

V zahraničí je obzvlášť populární newborn (novorozenecké) focení v domácím prostředí. Cestování s miminkem je náročné obecně a v prvních dvou týdnech, kdy člověk neví, kam nejdřív skočit, o to víc. Většina fotografů velmi ráda jezdí na návštěvy, takže se určitě nebojte vašeho vyvoleného s takovou prosbou oslovit i když to nemá uvedené v nabídce služeb. Taky pokud jste milovnicí spíše přirozených fotek, focení doma bude to pravé pro vás! ▪

Aktuální
Hledat podle hesla
Sledujte nás
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon