Fine Art Album - zpátky do dob, kdy jsme si na fotky mohli sáhnoutTaky vás bavilo když jste byli malí vytahovat fotoalba a koumat jak vypadala vaše maminka zamlada a jak jste vypadali vy, když vám bylo 3-5 let?


Ano, všichni jsme to zažili a dokonce to rádi zažíváme i nyní, bohužel ale pouze když vyrazíme za starší generací. U sebe doma zapneme počítač a jedeme po složkách... Nebo dokonce zapneme FB na mobilu!


Je potřeba jít s dobou, a digitální fotografie je báječná věc, která má spoustu super schopností o kterých se tištěné verzi nemohlo ani zdát. To je všechno pravda, ale naše praktičnost (a lenost jít ty fotky vytisknout) nám bohužel zamezuje si krásu té památky plně vychutnat.Zkuste si představit, že jste fotka. A považujete se za vyjímečnou fotku, která je opravdu krásnou vzpomínkou na důležitý moment v životě člověka.

Kde byste byla raději, zakopaná v hromadě dalších fotek, ať už lepších či horších než jste vy, nebo na důstojném místě, stejně vyjímečném a speciálním jako jste vy?I když digitální fotografie masivně převládá nad vyvoláním, naštěstí i v tomto oboru existují bojovníci za svobodu, kteří nejen, že nenechávají tisk fotografií zaniknout, ba naopak, aktivně vymýšlí, jak ho udělat ještě zajímavější, přitažlivější a umělečtější než byl dříve.


Krásným příkladem je Fine Art Album, superstar moderních alb, bezchybné umělecké dílo. Kromě toho, že je album zabaleno do jemné kůže či textilu všech možných odstínů, počet fotografií a volba jejich pořadí je čistě na vás, nebo vašem fotografovi. Můžete se pustit do složitých koláží nebo černobílého minimalismu.


Ať už vás lákají miniaturní knížečky nebo velkoformátová alba, u Fine Art Alb se meze nekladou. Jediným limitem je vaše fantazie.Aktuální
Hledat podle hesla
Sledujte nás
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon