Vlasy: ozdoba ženy

První ozdobou, kterou žena měla od samého počátku lidstva byly dlouhé husté vlasy. Napříč zeměmi a styly se móda měnila, ale jedna věc zůstala - touha po krásném účesu.


Vlasy jsou živé stvoření, které je neustále v pohybu. Ať už se posadíte, opřete nebo položíte hlavu na polštář, vždy se trošku změní. Nenápadný pramínek vlasů vám může zastínit část obličeje nebo vizuálně deformovat jeho tvar. Proto i u “jednoduchých” účesů, jako jsou rozpuštěné vlasy, je výhodou mít někoho, kdo na vaše kadeře dohlídne, pokud jsou moc bujné, tak je zmírní a pokud jim chybí sebevědomí, tak jim ho dodá.

Fotka je potvora v tom, že vám sežere půlku výraznosti make-upu. A to samé platí i u vlasů. Znáte ten pocit, kdy si říkáte, že máte dost v pohodě háro, vyfotíte se aniž byste si vlasy trochu rozcuchali, pak se kouknete na onu fotku a zhrozíte se. Vždyť to v zrcadle vypadalo tak dobře! Ano, to fotky dělají.


Nelekejte se, když vám profík začne tupírovat a lakovat vlasy, může vám to připadat trochu moc, ale na fotce to bude tak akorát.


Využijte příležitosti! Na focení si můžete vyzkoušet něco, co si sami doma neuděláte. Řekněte si o květiny ve vlasech, ledabylý rybí cop, který byste sami pletli 2 hodiny, poraďte se s vlasovou stylistkou, který účes bude nejvíc slušet vašemu obličeji... Je tam pro vás, tak toho využijte!


Všeobecně make-up tvoří pouze 40% “úspěchu” z celkového vzhledu. Obraz vždy dotvoří přirozený, ale upravený účes. Každá z nás má jinou kvalitu vlasů, délku, barvu a sestřih. Profesionál tomu pomůže vyniknout plus dohlédne, abyste vy ovládaly své vlasy, a ne ony vás.


Dříve jsme znali jenom lak na vlasy, to bylo jednoduché. V dnešním kadeřnickém arzenálu najdeme vosky, pěnu, mořskou sůl, pudr a další nejrůznější produkty na vlasový styling, ve kterých se člověk (pokud není vlasový maniak :)) nemá šanci zorientovat. Vlasový stylista nejen ví, k čemu který produkt slouží, ale taky jak bude reagovat na různých typech vlasů a délce. Ví, co se nesmí dávat do tmavých vlasů a co ano. Co fixuje a co dodá objem.


Proč si tedy jen nevymyslet vysněný účes, pohodlně se usadit a nechat se hýčkat profesionálem, který vám vykouzlí na hlavě to, z čeho budete nadšená jak v reálu, tak na fotce? ▪


Aktuální
Hledat podle hesla
Sledujte nás
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon