Bridal Boudoir - nevěstou o den déle


Už od první svatby, kterou jsem fotila, se mou oblíbenou částí dne staly přípravy nevěsty. Asi mě stále okouzluje atmosféra toho, že slečna už brzy bude paní, a vlastně zažívá své poslední momenty jako slečna.


Dívka se připravuje, začíná být nervózní, zároveň se ale hrozně těší. Emoce jsou tak silné, že je vnímají všichni přítomní, ale ona nemá čas si ani na chvíli sednout a uvědomit si, co se děje, prožít to. Vždycky si přeji, aby ráno něvěsty trvalo déle. To je totiž ta její chvíle, kdy si může užít svou krátkotrvající roli.


V ČR to zatím až tak nefrčí, ale dívky ze západu již vymyslely způsob, jak si roli nevěsty nejen prodloužit, ale i zachovat nejen v podobě svatebních příprav. Bridal Boudoir aneb předsvatební boudoir focení je typický ženský výmysl. Je to boudoir focení budoucí nevěsty s nádechem svatební atmosféry. Nepoužijí se šaty, ale použije se závoj. Nepoužije se ženich, ale kytice ano!


Účelů tohoto focení je víc. Za prvé, je do dokonalý dárek-překvapení pro budoucího manžela. Obzvlášť v případě, kdy se pár před svatbou nevidí a má se potkat až u oltáře. Představte si výraz ženicha když večer před svatbou dostane záhadnou krabičku…


Za druhé, každá dívka chce být na svatbě ve své nejlepší možné formě. Dáváme si záležet abychom měli dokonalý sestřih a barvu vlasů, hubneme do šatů, ... Kdy jindy je lepší chvíle darovat sobě i svému milovaného sebe v podobě fotek? Být nevěsta je tak krásné a tak krátké. Celý život se na to těšíme, rok to plánujeme a pak po jednom dni pff... Ba dokonce dívka je nevěstou jen první půlku dne, pak už je novomanželka.


Navíc, je snad někdy špatný nápad udělat si pohodové holčičí dopoledne, nechat o sebe pečovat a zapomenout na pár hodin na všechny každodenní starosti? ▪

Aktuální
Hledat podle hesla
Sledujte nás
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon